homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

"Te iubesc"-3


#39 2007-09-30 20:55:44

unik
Full member
De la: Litoral..
Inregistrat: 2006-10-08
Mesaje: 906

Re: "Te iubesc"

Te iubesc Tudor! <3

Offline

 



#40 2007-09-30 21:23:44

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: "Te iubesc"

Eu stiu ca-l iubesc....pt k la el ma gandesc de cum ma trezesc pana cand adorm.....Si oricum nu fac absolut nimic fara ca el sa stie.. Cum mi se intampla ceva, chit k vad ceva amuzant pe strada il sun sa-i povestesc....si el face la fel. Nu facem nimic unul fara celalt....nu plecam nicaieri unul fara celalalt. Stiu k-l iubesc pt k nu mai stiu cum e viata fara el....si nici nu vreau sa mai stiu


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#41 2007-09-30 21:41:32

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: "Te iubesc"

mai ..vb de atat iubire..dar toate ca toate ..insa...nu tre sa fi si rational/a intr o relatie ?


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#42 2007-09-30 21:56:08

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: "Te iubesc"

Eu sunt si rationala.....nu ma las dusa de val....tot ce am facut cu el pana acum am facut-o cu cap....TOT. Dar noi asa suntem obisnuiti sa facem totul impreuna ca si cand am fi unul. Cand mergem in vacante punem banii la comun...fara sa ne uitam cat a adus unul si cat celalalt. Dormim in fiecare weekend impreuna. Ne distram cat putem dar punem si osu la treaba


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#43 2007-09-30 22:28:14

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: "Te iubesc"

mitzili a scris:

Eu stiu ca-l iubesc....pt k la el ma gandesc de cum ma trezesc pana cand adorm.....Si oricum nu fac absolut nimic fara ca el sa stie.. Cum mi se intampla ceva, chit k vad ceva amuzant pe strada il sun sa-i povestesc....si el face la fel. Nu facem nimic unul fara celalt....nu plecam nicaieri unul fara celalalt. Stiu k-l iubesc pt k nu mai stiu cum e viata fara el....si nici nu vreau sa mai stiu

exact asa gandesc si eu... imi place sa ii impartasesc lui tot, vb orice cu el... mergem impeuna peste tot smile il iubesc mult si nu imi imaginez viata mea fara el hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-09-30 22:36:41

disguise
Full member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 591

Re: "Te iubesc"

atunci cand nu stiu de el imi tremura picioarele , inima imi e la gat si ca sa-mi treaca trebuie sa-l aud...sa stiu eu ca e bine.d'aia cred ca-l iubesc.


Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Offline

 

#45 2007-10-01 03:28:16

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: "Te iubesc"

Eu am iubit o singura data cu adevarat.. Trebuie sa imi aduc aminte ce simteam atunci.. cred k era cam asa: Simteam k el e o parte din mine, daca facea ceva nasol cuiva ma simteam atat de prost ca si cum as fi facut-o eu, daca spunea cineva ceva aiurea de el ma simteam ca si cum ar fi spus de mine, daca nu stiam unde e si ce face in fiecare secunda a vietii mele o luam razna, cand ma puneam in pat imi dadeam msje cu el pana adormeam, adormeam cu gandul la el. Ma trezeam cu gandul la el si ii dadeam mesaj imediat cum ma trezeam. Daca facea ceva ce ma oftica incepeam sa tremur si sa plang de nervi, eram sigura ca ne vom casatori si ca o sa avem 2 copii (asa planuisem)... Cand eram cu el nu mai aveam nevoie de nimic altceva, nu imi era frica de nimeni si de nimic. Daca patea ceva ma simteam ca si cum as fi patit eu. Cand se lovea ma durea cred k mai rau decat il durea pe el... Imi doream sa dispara tot ce exista pe lumea asta si sa raman vesnic singura cu el... Cand venea cineva sa-l bata saream in fata lui (si eu nebuna, ma credeam invincibila lol) cu riscu de-a mi-o lua eu (de obicei oamenii vroiau sa-l bata din cauza mea big_smile)... Aaa.. si eram geloasa cand il pupa maica-sa lol Cred ca asta e dragostea, desi e o "definitie" cam individualizata...


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#46 2007-10-09 22:35:34

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: "Te iubesc"

desi am o varsta frageda sa zic asa....la care poate nu stiu sa iubesc cum trebuie....eu simt pt el cva f puternic...prezenta lui ma binedispune,ma simt f atrasa de el(chiar...ador mirosul pielii lui big_smile),ador sa dormim impreuna,imi place cum imi vb(rareori ma enerv) mmm imi place tot la el,insa mai sunt si lucruri minore care ma deranjeaza...si stiu sigur ca nu ma pot desp de el,nici macar pt un timp...in concluzie,eu zic ca IL IUBESC...in felul meu,dar il iubesc big_smile


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#47 2007-10-10 00:23:40

skumpi
Vizitator

Re: "Te iubesc"

imi dau seama ca iubesc cand...
-nu`mi pot imagina a doua zi fara el
-cand toate planurile mele sunt legate de el
-cand simt starea aia de beatitudine langa el
-cand facem dlagoste si ma simt ..uhhh
-cand ne alintam...ca 2 bebe mici
oricum..il iubiiiiiii big_smile pe actualul`
pe ceilalti..o fi fost si iubire dar ...whatever...let the past be the past big_smile

 

#48 2007-10-10 02:28:26

andrada79
Full member
De la: orasul celor 7 coline
Inregistrat: 2007-02-18
Mesaje: 883

Re: "Te iubesc"

Simplu. Iti imaginezi ca peste 30 de ani partenerul tau ar putea fi chel, burtos si fara dinti. Daca te vezi langa el si in conditiile astea, atunci inseamna ca il iubesti.


"Şi chiar dacă mă vei mai iubi
Peste crivăţul iernii ce vine,
Fără braţe, cu ochii pustii
N-am să am ce întinde spre tine..." (Adrian Paunescu - Copaci fara padure)

Offline

 

#49 2007-10-10 02:59:43

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: "Te iubesc"

andrada79, aprob.

Offline

 

#50 2007-10-10 10:27:43

sweet_candy
New member
De la: arad
Inregistrat: 2007-02-05
Mesaje: 46

Re: "Te iubesc"

de iubit cu adevarat cred ca am iubit odata,pe fostu(prima iubire)...si cred ca asa no sa ma iubesc pe nimeni:(...dar din pacate nu se ma pote sa fie nimic intre noi:(...ce e iubirea??/din punctul meu de vedere..e un sentiment suprem care ma facea sa simt ca plutesc,nu puteam sta fara el,eram geloasa pe orice,cand il vedea numa mi se lumina fata,ajungea sa ma uit la el sa stiu ce gandeste si ce simte,ne intelegeam cateodata din priviri,era o nebunie...care ma facea sa simt ca traiesc ca iubesc.....da,dar totul a fost:((

Offline

 

#51 2007-10-10 14:15:00

fallingstar
Full member
Inregistrat: 2007-02-27
Mesaje: 802

Re: "Te iubesc"

andrada79 a scris:

Simplu. Iti imaginezi ca peste 30 de ani partenerul tau ar putea fi chel, burtos si fara dinti. Daca te vezi langa el si in conditiile astea, atunci inseamna ca il iubesti.

de multe ori m-am gandit cum ar arata burtos, chel si batran, si stiu k l-as iubi oricum si oricand  big_smile

si in plus, acum k e plecat, imi dau seama k il iubesc de 10000 de ori mai mult decat credeam


29+

Offline

 

#52 2007-10-11 10:42:31

micusa
Full member
Inregistrat: 2007-01-08
Mesaje: 546

Re: "Te iubesc"

nu cred in dragoste..si intradevar "te iubesc" sint vorbe goale..dar noi fetele avem nevoie sa auzim asta de la cel de alaturi..ca altfel nu ne simtim implinite..si intro relatie in care nu se spun vorbele astea..atunci nu mai e o relatie normala, frumoasa ca sa zic asa..si se simte un gol..in special noi fetele il simtim..intodeauna miam zis ca ma voi casatori din dragoste..dar acum nici nu stiu ce sa mai cred..cert e ca dragoste nu exista..cel putin pt mine


mariah carey - bye bye

Offline

 

#53 2007-10-11 11:09:15

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: "Te iubesc"

micusa.. e clar ca ai trecut printr-o dezamagire . Nu trebuie sa te lasi rapusa de o relatie esuata... n-a fost The One smile O sa vina si el.,..mai devreme sau mai tarziu...
Eu momentan sunt intr-o relatie de 2 luni jumate.. majoritatea cuplurilor isi soptesc deja cuvintele "Te iubesc" la aceasta varsta a relatiei.. Noi nu smile
Si ... pt prima oara in viata mea, nici nu simt nevoia ... e de ajuns sa se uite la mine si sa ma stranga in brate cu drag ca sa ma simt implinita..

Si ceea ce a spus andrada79 este chiar adevarat smile .

Offline

 

#54 2007-10-11 11:39:27

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: "Te iubesc"

alexia a scris:

ely, vad ca esti buna de dat sfaturi altora smile De ce nu aplici si la tine?

off..alexia le am aplicat si nu au dat roade..nu pot sta cu adi...nu mi place deloc de el...sincer...neutral...cums a stau cu cineva pe care nu iubesc ( nici macar sa l plac asa un pic..:-S )....ca tot e topicul "te iubesc"...deci eu pe omu asta nu l plac de nici un fel si el vad ca a inceput sa [una suflet...cred ca l las ca sa nu sufere mai rau mai tarziu..voi ce ziceti fetelor? sa deschid new topic si sa disc>ce ma sfatuiti?


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#55 2007-10-11 11:47:28

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: "Te iubesc"

daca nu-l placi "de nici un fel", cum tu singura ai zis, eu cred ca cel mai bine ar fi sa-l lasi.ii faci lui rau, dar si tie.si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare cu a ta.si tot am tras de timp, in speranta ca vreodata voi simti ceva pentru el.dar....nimic.asa ca, daca tu crezi ca nu vei simti nici mai incolo nimic pentru el, ma bine lasa-l acum.
p.s. - e doar o parere

Offline

 

#56 2007-10-11 11:53:33

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: "Te iubesc"

mersi mult adrianastoichitoiu ....aveam nevoie de o parere si tu mi ai dat o...chira cred ca el a inceput sa puna suflet pt mine...si nu vreau sa l fac sa sufere...sincer...sad...off..asta seara va fi marele final...tineti mi pumnii...:-SS..fetelor va pov deseara ce si cum..promit sa stau in weekend pe forum aprope non stop ca sa mai vb..ca recunosc v am cam neglijat ..problema e ca anu asta mi am dorit sa invatz si d aia sunt asa busy..poop u all..si inca o data multumesc adrianastoichitoiu:*puss


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#57 2007-10-11 11:54:37

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: "Te iubesc"

sper sa fie bine.asteptam sa ne spui deseara cuma decurs tot.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.